NAGYKERESKEDÉSEINK

Megálmodott Lutec kültéri lámpatesteit az alábbi nagykereskedőknél szerezheti be


Lumenet prémium világítástechnikai webáruház

1163 Budapest, Cziráki út 26-32.

lumen@lumenet.hu

+36 20 333 1000

https://lumenet.hu/lutec


Navalla Kft.

1043 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna utca 15b 2.em.

navalla@navalla.hu

+36 (1) 239 0311

https://www.navalla.hu/lutec-m-37


Elektrosziget Plusz Kft

2600 Vác , Naszály út 18.

elektrosziget@elektrosziget.hu

+36 27 315 525

www.elektrosziget.eu


Gazdafi Electonic Kft.

3508 Miskolc , Futó utca 59.

info@gazdafi.com

+36 46 560 363

www.villamossag.com


Kayla Sun Kft.

9090 Pannonhalma, Ipari út 20. iroda@kayla.hu

+36 20 337 1698

www.kayla.hu


Orbán Elektric Kft.

4220 Hajdúböszörmény, Bethlen Gábor utca 35.

vilagitascenter@gmail.com

+36 30 436 1349

www.vilagitascenter.hu


Sonepar Kft Dunaharaszti

2330 Dunaharaszti , Mechwart András utca 4.

dunaharaszti@sonepar.hu

+36 24 888 023


Sonepar Kft Kecskemét

6000 Kecskemét, Külső Szegedi út 7 .

kecskemet@sonepar.hu

+36 76 888 870


Sonepar Kft Pécs

7631 Pécs, Északmegyer-Dűlő 2.

pecs@sonepar.hu

+36 72 887 670


Sonepar Kft Székesfehérvár

8000 Székesfehérvár, Móri út 90. 

szekesfehervar@sonepar.hu

+36 22 886 030


Superker Elektro Centrum Kft

8000 Székesfehérvár , Széchenyi út 92.

bakos.zoltan@superker.hu

+36 22 333 033


Haluxvill Kft

1089 Budapest, Delej utca 51 .

info@haluxvill.hu

+36 1 210 1900

Lámpaházak Kft

8315 Gyenesdiás , Kereskedők útja 8.

info@lampahaz.hu

+36 83 516 030

www.lampahaz.hu


Ampervill Bt

8900 Zalaegerszeg, Könyök u. 1.

amper1@mail.eol.hu

+36 92 510 148

www.ampervill.hu


Filippi Lighting Kft.

6000 Kecskemét , Szolnoki út 10.

info@filippi.hu

+36 76 507 132

www.filippi.hu


Horányi Lámpacenter Kft.

1133 Budapest , Hegedűs Gyula utca 67-69.

budapest@lampacenter.hu

+36 30 740 8541


Ledium Kft

6725 Szeged , Boldogasszony stg 54 .

office@ledium.hu

+36 62 658 151

www.ledaruhaz.hu


Sonepar Kft Buda

1116 Budapest , Vegyész u. 17-25.

buda@sonepar.hu

+36 1 889 8330


Sonepar Kft Győr

9028 Győr , József Attila u. 129.

gyor@sonepar.hu

+36 96 888 840


Sonepar Kft Miskolc

3527 Miskolc József Attila u. 57.

miskolc@sonepar.hu

+36 46 887 480


Sonepar Kft Pest

1162 Budapest Rákosi út 194.

pest@sonepar.hu

+36 1 889 8320


Sonepar Kft Szombathely

9700 Szombathely, Szt.Márton út 73-75

szombathely@sonepar.hu

+36 94 887 650


Webs Kft

7621 Pécs, Rákóczi út 61.

szakuzlet@webs-kft.hu

+36 72 332 492


Haluxvill Kft

2040 Budaörs, Gyár utca 2.

budaors@haluxvill.hu

+26 23 428 435

Lámpaházak Kft

9700 Szombathely, Varasd utca 2.

info@lampahaz.hu

+36 94 505 182

www.lampahaz.hu


Buzás Béla E.V.

buzasb@vilagitsunk.hu

+36 30 606 1133

www.vilagitsunk.hu


Fogarasi Ép-GéPéSz Kft.

8600 Siófok Ipar utca 6.

elektro.siofok@gpsz.hu

+36 84 506 720


Horányi Lámpacenter Kft

6728 Szeged, Dorozsmai út 42-44.

szeged@lampacenter.hu

+36 62 540 490

Horányi Lámpacenter Kft.

7030 Paks , Dózsa György út 4.

info@lampacenter.hu

+36 75 411 530


Marchiol Kft.

1131 Budapest, Reitter Ferenc u. 172-174 .

vevoszolgalat@marchiol.hu

+36 1 236 9060

www.marchiol.hu


Sonepar Kft Debrecen

4030 Debrecen, Epreskert utca 9.

debrecen@sonepar.hu

+36 52 888 890


Sonepar Kft Kaposvár

7400 Kaposvár , Kond vezér u. 2 .

kaposvar@sonepar.hu

+36 82 801 080


Sonepar Kft Nyíregyháza

4400 Nyíregyháza, Debreceni út 106/b

nyiregyhaza@sonepar.hu

+36 42 888 860


Sonepar Kft Szeged

6724 Szeged , Bakay Nándor u. 29/d

szeged@sonepar.hu

+36 62 888 850


Sonepar Kft Veszprém

8200 Veszprém, Csillag utca 13.

veszprem@sonepar.hu

+36 88 887 660


Fókusz-Lámpa Kft.

6500 Baja, Vasvári u. 20/b 

info@lampanet.hu

+36 79 325 538

www.lampanet.hu